Henych 666 - singl 2016Henych 666 - singl 2016  

scarica Flash Player


Nazdar Rocknrollový prasata!!!

CD Psychonaut  
Záměrně, doporučením přátel nebo omylem, jste se ocitli na oficiálním webu nové skupiny baskytaristy a zpěváka Vlasty Henycha, kterou byl okolnostmi donucen založit poté, co byl vyšachován svými spoluhráči ze skupiny TÖRR, jenž vytvářel od roku 1986 do roku 2010 a vyprodukoval dvanáct alb.


Název a smysl čísla 666 je všeobecně znám. Vlasta jím označil svůj první sklepní, (chcete-li undergroundový) hudební projekt v roce 1984, s nímž realizoval kultovní demo Necrofilie. Na tento název tedy navazuje i nyní v roce 2011 nejen pro jeho magičnost, ale i jeho výpočet. Moudré knihy praví : Sečteme-li číslo 666 dojdeme k číslu počtu písmen ve jménu bestie, kterou Ďábel seslal na zem, aby plodila zlo. 6+6+6=18, 1+8=.....9. Jeho občanské jméno je Vlastimil.......


Vlasta bude i nadále pokračovat v hudbě, kterou produkoval celý život, ale nyní jen pod svým jménem, symbolem 666 a i spoluhráči, kterými jsou kytaristé SUSHI KATANA a dr.KASHTAN. Za bubny usedl ADAM. Jejich ID a foto najdete v sekci KAPELA a FOTO.

Skupina natočila a vydala v roce 2011 maxisingl PSYCHONAUT který obsahuje písně ZAKREV, TRAVESTIT, PSYCHONAUT a MAGICKÉ NOCI které si můžete pustit zde v mp3 přehrávači v levém horním rohu webu. Toto CD si můžete společně s 666 oblečením a různými suvenýry objednat v našem e-shopu.

Henych666 odjel koncem roku 2011 celorepublikové turne "Magické noci" společně se spřátelenou skupinou SEVEN a natočil dva videoklipy v režii španělského režiséra Jorge Sancheze. V prosinci natáčí kytarová sola do písně ZAKREV americká legenda a Vlastův kamarád MIKE HICKEY (VENOM,CATHEDRAL,CARCASS,CRONOS) a nahrávku si můžete zdarma stáhnout zde na webu jako bonus k cd. Na počátku roku 2013 odchází za jinou hudbou bubeník ADAM a Kashtan přivádi svého kamarada ATLETA který usedá za bubny. Během roku je odehráno pár dobrých koncertů a nejzásadnější je ůspěšný BasinfireFest. Koncem roku odchází ze zdravotních důvodů dr.Kashtan a s nim i Sushi Katana z důvodů osobních. Po novém konkurzu na začátku roku 2014 se sestava ustálila a přišly nové posily na kytarách. Zkušený IAN KODET a velmi mladý konzervatorista LUKY NETÍK. 9.8.2014 Umírá po těžké nemoci Luboš Kaštánek ex dr. Kashtan. 

14.3.2016 je realizován nový singl JEN JEDNOU / OČI PLNÝ KRVE ,který je pro posluchače ke stažení zdarma včetně bonusů a obalu zde na webu. Singl byl natočen za podpory Petra Jandy ve studiu Propast. V dubnu 2016 má premiéru nový videoklip k písni Oči plný krve v režii Djamy Kandoussi . Na jaře se do kapely vrací Petr Farkaš -Sushi Katana protože "šestky" opouští Luky Netík s osobními problémy.  


Sekce KONTAKT slouží pro pořadatele, promotéry koncertů a zástupce medií. Tisk, rádia a TV. Pro běžnou komunikaci s kapelou použijte výhradně náš profil na Facebooku klikem v pravém horním rohu webu.


Děkujeme za vaši podporu !


666

  

design by Vlasta Henych and  php engine by Otto Kokštein    |   copyright © 2011    |      http://www.henych666.cz